Mars Sportif’in Yeni Konsepti MACFit City Şimdi Florya’da

Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif’in, daha çok kişiye MACFit kalitesini sunmak amacıyla hayata geçirdiği MACFit City konseptinin ilk kulübü Florya Flyinn AVM’de açıldı. Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, “Yeni konseptimizle daha kalabalık ve yoğun alanlarda da şubeler hizmete sokup, sporu daha erişilir kılacağız” dedi.

Türkiye’nin 13 ilindeki 92 kulübü ile yüzbinlerce insana spor yaptıran Mars Sportif, MACFit City konseptini hayata geçirdi. İlk şubesi Florya Flyinn AVM’de hizmete giren MACFit City, büyük metrekareli salon ihtiyacını karşılayamayan bazı yoğun ilçelerde de sporu herkes için erişilebilir kılıyor.

MACFit City Flyinn üyeleri toplam 560 metrekarelik alana yayılan kulüpte verilen hizmetlerden aylık 110 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabilecek. Kulüpte üyelerin yararlanabileceği hizmetler şöyle:

· Kardiyo

· Ağırlık

· Fonksiyonel alan

· Pilates stüdyosu

· Grup stüdyosu

“Yeni kulüplerle büyüyoruz”

İstanbul gibi büyük şehirlerde üyelerinden gelen talepleri göz önünde bulundurarak MACFit City konseptini geliştirdiklerini ifade eden Mars Sportif CEO’su Bahar Uçanlar, “Merkezi noktalarda büyük metrekareli spor salonuna uygun yerlerin neredeyse hepsinde MACFit markamız ile varız. Ancak bazı yoğun ilçelerde bu kadar büyük

metrekareli alanlar bulmak zor olabiliyor. Biz de hız kesmemek ve herkesin ayağına sporu getirebilmek için biraz daha sınırlı alan imkanları olan, merkezi yerlere MACFit City ile giriyoruz. MACFit City konseptimizle yoğun bölgelerde daha fazla kişiyi sporla tanıştıracağız ve daha çok kişiye MACFit kalitesini sunacağız. Mars Sportif olarak 10 yılı aşkın süredir genişleyen bir hizmet ağımız var. Bugün itibarıyla 13 şehirde 92 kulübümüz bulunuyor. 200 binden fazla kişinin spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Hedefimiz her geçen gün sporu Türk halkının gündelik yaşantısının parçası haline getirmek” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen adınızı girin