Milka Türk Kayağına Desteğini Milka Mor Pist’ İle Sürdürüyor

Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayak Milli Takımları Ana Sponsorluğu’nu geçtiğimiz günlerde yenileyen Milka, şimdi de Erzurum Sway Hotels’deki Milka Mor Pist ile kayak severlere keyifli bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Mondelez International Türkiye’nin sevilen çikolata markası Milka, Türk kayağına verdiği desteği 2020 yılında da devam ettirme kararının ardından yeni yıla kendi pistiyle girmenin gururunu yaşıyor. Kayak severlerin gözde kayak merkezlerinden Erzurum’daki Sway Hotels’deki pistlerden birine adını veren Milka, böylelikle kayak sporuna desteğini sahaya inerek farklı alanlara taşıyor.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Milka Mor Pist’i ilk deneyimleyenler arasında Milli kayakçılarımız Fatih Arda İpçioğlu ve Münir Güngen de bulunuyor. Yaklaşık 1,5 km uzunluğunda ve 55 m genişliğinde olan Milka Mor Pist kayak severlere manzaralı ağaçlar arasından keyifli bir deneyim yaşatıyor. 210 Metre irtifa düşüşüne sahip Milka Mor Pist, paralel snowboard ve kayak yarışlarına da uygun. Gün aydınlatması olarak adlandırılan profesyonel gece aydınlatması ile ışıklandırılan kayak dünyasının ‘kalpleri yumuşatan’ pisti, 08:00 den 20:00’a kadar kayak severleri bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen adınızı girin