Under Armour Curry 7 Tanıtıldı

Under Armour’ın fark yaratan ve üstün performans sunan basketbol ayakkabısı UA Curry 7, teknolojisi ve tasarımı ile farkını ortaya koyuyor.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour’ın dünyaca ünlü NBA yıldızı Stephen Curry ile başlattığı başarılı iş birliği devam ediyor.

Basketbol ve spor tutkunlarının beğenisine sunulan yeni UA Curry 7, performansını en üst seviyelere taşımak isteyenler için daha fazla konfor, daha fazla kontrol ve daha sağlam adımlar sağlıyor.

Yeni Curry 7, HOVR tabanı ve nefes alabilen yapısı ile kullanıcının performansını en üst seviyelere taşıyor. Ayrıca yeni ürün, örgü yapısı ve ayağı sabitleyen bağcık sistemi sayesinde daha konforlu bir spor deneyimi sunuyor.Ani duruşlar ve hızlı dönüşlere olanak sağlayan Curry 7, tam-saha kavrayış sistemine sahip olma özelliğiyle beğeni topluyor.

Under Armour’un yenilikçi ürününde, tam boy hız plakası ayakkabının altında konumlanırken, Curry 7’ye eşsiz bir zemin tutuşu sağlıyor. HOVR tabanındaki yastıklama teknolojisi sayesinde maksimum enerji kazanımı sağlayan ayakkabı, darbe emilimi özelliğine sahip tabanıyla fark yaratıyor. Bölünmüş dış taban tasarımı ise üstün çekiş gücü sağlarken zemin temasını artırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapın
Lütfen adınızı girin